Descriere

Dacă sunteți gata să vă alăturați rețelei de magazine Xiaomi – bine ați venit!

Responsabilități:
·         Consultarea, identificarea și oferirea celor mai bune soluții la solicitările clienților existenți și potențiali;
·         Promovarea și vânzarea produselor și serviciilor Xiaomi clienților potențiali și existenți;
·         Oferirea informației necesare cu privire la produsele și serviciile companiei;
·         Îndeplinirea indicilor planului de vînzări prestabilit;
·         Participarea la inventarierea bunurilor materiale;

Așteptările noastre:
·         Cunoașterea limbii română și ruse la un nivel înalt;
·         Studii superioare (studenți cu fregvență redusă) sau studii medii finalizate;
·         Experiența în vânzări sau deservire clienți ar constitui un avantaj;

Profilul personal:
·         Abilități de comunicare, argumentare  și convingere;
·         Atenție și acuratețe la detalii;
·         Responsabil, organizat, orientat spre rezultat în termenii prestabiliți;
·         Gata pentru asimilarea noilor informații și formare continuă în dezvolatrea abilităților de vânzare;
·         Pozitiv și carismatic;
·         Vârsta de la 20 ani.

Condițiile pe care le oferim:
·         Instruire corporativă gratuită și oportunitatea de a construi o carieră în cadrul companiei;
·         Orar de muncă full – time, de 6 zile pe săptămînă a cîte 8 ore;
·         Nivel salarial ridicat, cu un sistem decent de motivație.

Selecția pentru postul vacant se desfășoară în mai multe etape, inclusiv instruirea și stagiu timp de două săptămâni.
 Așteptăm CV-ul dvs la adresa: [email protected]
Telefon: 078343725

Trimite cererea