Descriere

Dacă sunteți gata să fiți parte a Companiei Xiaomi – bine ați venit!

Responsabilități:

– Plasarea anunțurilor publicitare în Google AdWords, analiza indicatorilor cheie și              îmbunătățirea rezultatelor;
– Analiza zilnică a eficacității fiecărei campanii publicitare;
– Analiza publicului țintă;
– Generarea reclamei publicitare;
– Analiza pieței de vânzări;
– Întocmirea rapoartelor periodice privind munca depusă și rezultatele publicității;
– Evidența statisticilor, analizelor publicitare;
– Evidența și optimizarea cheltuielilor publicitare;
– Îmbunătățirea calității reclamei în baza analizelor efectuate.

Cerințe:

– Experiență de muncă într-un post similar;
– Experiență de muncă cu un buget de cel puțin 300 de mii pe lună;
– Utilizator PC încrezut;
– Capacitatea de a planifica și dezvolta strategii;
– Dorința de a experimenta și de a-și asuma responsabilitatea;
– Abilitatea de a îndeplini mai multe sarcini și de a gestiona mai multe proiecte în același timp.

Condiții pe care le oferim:

– Colectiv tânăr și prietenos;
– Training-uri și formare profesională continuă;
– Regim de lucru: Lu-Vi de la  9:00 – 18:00, Sb. de la 9:00 – 13:00;
– Salariu competitiv.

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la adresa de email [email protected],  indicând în tema scrisorii funcția pentru care se aplică.

Тelefon de contact: 078343725

Trimite cererea