Descriere

Suntem în căutarea unei persoane creative, pasionată de marketing, care își dorește să crească alături de noi și este pregătită să facă față provocărilor.

Responsabilități:
– Elaborarea creativului si content de impact în mediul online;
– Implicarea activă în realizarea campaniilor de marketing;
– Plasarea ofertelor pe rețelele de socializare (crearea, redactarea conținutului și actualizarea informației pe rețelele de socializare);
– Coordonarea activitaților cu departamentul de marketing în vederea întreținerii contentului;
– Organizarea activităților de deschidere a magazinelor Xiaomi și/sau alte evenimente;
– Organizarea Live-urilor.

Candidatul potrivit:
– Social Friendly – persoană pozitivă, optimistă și sociabilă;
– Gândește creativ și strategic;
– Are capacitatea de a genera idei noi și propuneri;
– Vorbește fluent limba română și limba rusă;
– Deține abilități excelente de comunicare (verbal și scris);
– Cunoaște bazele marketing-ului, înțelege mecanismele pentru crearea unei imagini de marcă și a cererii de produse;
– Are experiență legată de digital marketing și rețele de socializare, inclusiv crearea conținutului.

Noi oferim:
– Stabilitate și perspective de creștere;
– Apreciere și motivare pentru ideile creative;
– Pachet social deplin;
– Grafic de lucru: luni-vineri, de la 9:00-18:00; sâmbătă de la 09:00-13:00;
– Activitate într-o companie modernă în continuă dezvoltare.

Ești plin de idei și vrei să te realizezi în domeniul marketingului? Atunci te așteptăm! Trimite CV-ul la adresa: [email protected]
Telefon: 078343725

Trimite cererea